Mówią o nas
Opsenio w opiniach klientów

Referencje

Opsenio utrzymuje i rozwija dla nas jeden z kluczowych systemów IT. Każdego dnia korzysta z niego ponad 100 osób. Rozwiązanie jest zintegrowane z systemem ERP. Opsenio zapracowało na nasze zaufanie w praktyce, dlatego jesteśmy spokojni o działanie systemu. Współpracujemy z nimi od lat!
Piotr Domagalski
Główny specjalista zintegrowanych systemów komputerowych, Pion Wsparcia Grupa Azoty, Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.
Współpraca z Opsenio zawsze przebiega bezproblemowo. Szeroki zakres kompetencji członków tego zespołu potwierdza pełen profesjonalizm całej marki. Na Opsenio można liczyć już od etapu doradztwa, prowadzenia prac analitycznych celem opisania procesów as-is aż po zaprojektowanie rozwiązań to-be. Wielokrotnie sprawdziliśmy ich w praktyce i nigdy się nie zawiedliśmy. Opsenio migrowało dla nas dane, integrowało systemy, tworzyło aplikacje mobilne, szkoliło i przeprowadzało zaawansowane testy, automatyzując je. Działania te były realizowane dla klientów z Polski i zagranicy. Marka Opsenio to profesjonalizm i zaangażowanie w każdym calu. Polecam!
Zbigniew Cieślak
Dyrektor Operacyjny (COO), Vetasi Sp. z o.o
Jednym z krytycznych systemów dla naszego Banku jest rozwiązanie, które wspiera proces zarządzania kredytami. Całość działa sprawnie dzięki Opsenio. To oni rozwijają i utrzymują oprogramowanie dedykowane, które znacznie usprawnia nasze działania w tym zakresie. System działa stabilnie, pomimo dużego obciążenia każdego dnia. Polecam Opsenio jako rzetelnego partnera, na którym zawsze można polegać.
Marcin Krauze
Tribe Leader,Tribe Systemy Ryzyka, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Opsenio jako podwykonawca zrealizował w całości procesy Gospodarowania Układami Pomiarowymi oraz realizacji prac na układach pomiarowych we wdrożeniu systemu do Zarządzania Majątkiem Sieciowym. Ponadto wdrożył aplikację mobilną zarządzającą pracą monterów układów pomiarowych w terenie. Jesteśmy zadowoleni z efektów tych działań. Motto Opsenio, które bardzo nam się spodobało i wpadło w ucho brzmi "Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba troszkę poczekać" :)
Bogusław Jurkiewicz
Wydział Pomiarów, Departament Regulacji i Handlu, PKP Energetyka S.A.
Wybraliśmy Opsenio na głównego partnera w rozwijaniu i utrzymaniu systemu zarządzania majątkiem w PSE S.A. Braliśmy pod uwagę kompetencje zespołu we wdrożeniach IBM Maximo, integracji z innymi systemami, doświadczenie w branży energetycznej oraz jakość wykonywanych prac. Kilkuletnia współpraca jest dowodem na to, że ten wybór był właściwy. System zarządzania majątkiem służy ponad 800 użytkownikom, jest planowany duży rozwój w kilkuletniej perspektywie. Jestem przekonany, że współpraca z Opsenio będzie nadal przebiegała w sposób godny polecenia.
Piotr Bugała
Architekt Biznesowy, PSE Innowacje sp. z o.o
Od Opsenio uzyskaliśmy duże wsparcie programistyczne w zakresie rozwoju aplikacji frontendowych i backendowych dla banku. Sektor finansowy wiąże się z wieloma restrykcjami i ograniczeniami, a także ze zwiększonym bezpieczeństwem. Nie stanowiło to żadnych przeszkód dla Opsenio. Firma elastycznie dostosowała się do naszych potrzeb i oczekiwań. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Zwracam też uwagę na bezproblemowy kontakt - Ci ludzie cenią nasz czas, są zawsze przygotowani i rzeczowi.
Maciej Nowacki
IT Chapter Leader, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Zespół Opsenio bardzo poważnie podchodzi do wszystkich projektów. Cenię ich podejście biznesowe i techniczne. Wsparcie, timing, profesjonalny kontakt - nie zawiodłem się. Oferują nasze technologie wzbogacone o ich doświadczenia, które rzeczywiście rozwiązują konkretne problemy. Takie podejście bardzo cenię.
Krzysztof Pietkiewicz
Partner Recruitment Leader Poland- IBM Ecosystem, IBM Polska Sp. z o.o.
Miło jest wiedzieć, że pomysł który urodził się w głowie jest możliwy do realizacji. To Opsenio jest go w stanie zrealizować. Kompetencja, fachowość, znajomość tematu oraz zaangażowanie doradców Opsenio gwarantuje jakość i pewność uszycia rozwiązania na miarę wymogów. Zadowolenie klienta pozostaje zawsze nadrzędnym celem i wyzwaniem którego realizacja spełnia oczekiwania najwybredniejszych. Opsenio realizując z największą starannością postawione im zadania zawsze w produkcie umieszcza pełne zadowolenia i satysfakcję klienta. Z wielką przyjemnością współpracuje się z takim zespołem.
Jerzy Jabłoński
Kierownik Wydziału, Wydział Zarządzania Majątkiem Dystrybucyjnym, Departament Techniczny, PKP Energetyka S.A.
Współpraca z Opsenio to cenne doświadczenie. Firma wspiera nas w utrzymaniu oprogramowania. Jesteśmy zadowoleni z ich usług. Sprawdzają się jako konsultanci biznesowi i techniczni. Mają duże doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania . Ich rozwiązania znacznie usprawniły wykonywanie naszych codziennych działań związanych z eksploatacją sprzętu i pracami serwisowymi.
Sebastian Adamski
Industrial Projects Manager, Apleona HSG Sp. z o.o.
Cenimy współpracę z Opsenio ze względu na ich podejście do klientów. Przedstawiają szczegółowe zasady zakupu oprogramowania firmy IBM, ustalają wszelkie formalności. Profesjonalizm to tylko słowo – Opsenio to marka sama w sobie
Ewa Paluszkiewicz
Product Manager, Arrow Electronics
Doświadczenie i wiedzę pracowników Opsenio widać na każdym etapie współpracy. Energia, zaangażowanie i profesjonalizm to trzy kluczowe słowa, którymi można śmiało opisać tego Partnera Handlowego IBM.
Tomasz Zięba
Sales Leader Data & AI and Automation, Poland and Baltics, IBM Polska Sp. z o.o.
Profesjonalne podejście Opsenio widać na każdym etapie realizowania projektu. Zawsze gotowi do rozmowy, zawsze zdeterminowani do działania.
Marcin Klabiński
IBM Cloud Platform Leader, Poland & Baltics IBM Technology Unit, IBM Polska Sp. z o.o.

Zainteresowany współpracą?
Zapytaj o wycenę