Oferta Pracy/Project Management Office

22 czerwca 2021

Czym byłaby orkiestra bez dyrygenta? Czym byłaby drużyna bez kapitana? Zagrali by sami? Każdy zespół musi być prowadzony przez osobę odpowiedzialną. W IT także potrzebny jest kapitan. Dołącz do naszego zespołu jako Project Management Office!

Nasza oferta pracy skierowana jest do osób doświadczonych, które od szkoły podstawowej czuły wewnątrz siebie potrzebę bycia liderem zespołu. Aplikując do Opsenio możesz liczyć się z przyszła współpracą z najlepszymi inżynierami posiadającymi wieloletnie doświadczenie. Praca jako PMO z takimi inżynierami będzie dla Ciebie czystą przyjemnością oraz ułatwi twoje ewentualne początki. Zespoły prowadzą projekty dla firm z sektora energetycznego, gazowego, portowego, kolejowego, chemicznego, przemysłowego, finansowego, publicznego oraz przedsiębiorstwami świadczącymi usługi utrzymania ruchu. Projekty w tych sektorach realizowane są zarówno w Polsce jak i za granicą, dlatego z pewnością przydadzą Ci się umiejętności komunikacyjne w języku polskim jak i angielski. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i pracuj jako Project Management Office przy nowoczesnych projektach!

Opsenio – dlaczego warto u nas pracować?
Zastanawiasz się, czy warto związać z Opsenio swoją karierę jako PMO? Praca, która rozwija i dostarcza ambitnych wyzwań, to elementy naszego dnia codziennego. To u nas możesz odkryć swoje powołanie jako Project Management Office. Zaczynając od podstawowych czynności jak motywowanie zespołu, ustalanie priorytetów działania czy budowania odpowiednich relacji w zespole, a kończąc na przyjmowaniu i rozwiązywaniu eskalacji oraz rekomendowaniu odpowiednich rozwiązań klientom. Pamiętaj jednak, że to na Tobie będzie wisiała odpowiedzialność za pracę całego zespołu. Aplikuj już dziś!

Praca jako Project Management Office – Wymagania
Nigdy tego nie ukrywaliśmy, współpracujemy tylko z najlepszymi ludźmi. To naprawdę cieszy! Dlatego będziemy mieli kilka oczekiwań. Jeśli czujesz, że jakiegoś nie spełniasz albo masz z nim problem to nie zniechęcaj się – może warto o tym porozmawiać?
Po pierwsze: żeby pracować jako Project Management Office powinieneś rozumieć znaczenie pracy w zespole. Jako Project Management Office ciężko pracować samemu – wręcz nie na tym polega ta praca. Nie możesz być samodzielnym indywidualistą. Musisz być otwarty na nowe znajomości, komunikatywny, zaangażowany w to co robisz. Umiejętności te przydadzą Ci się nie tylko podczas towarzyskich rozgrywek w piłkarzyki, turniejów brydżowych, lecz podczas realizacji codziennych zadań. Tylko wtedy możemy osiągnąć wiele, gdy każdy z osobna i wszyscy razem będą pracować na rozwój. Powinieneś być pracowity, myśleć logicznie i chcieć się rozwijać, lecz jeszcze ważniejsze jest to, aby wymieniać się doświadczeniami.

Mimo wszystko osoba aplikująca na stanowisku Project Management Office powinna posiadać:
• Umiejętności obsługi:
o MS Excel
o MS Windows
o MS Office
• Proaktywność
• Komunikatywności
• Biegłej znajomości języka angielskiego oraz polskiego
Mile widziane będą umiejętności takie jak:
• Analizowanie danych
• Planowanie i kontrola finansów
• Umiejętności lidera
• MS Visio
• Przegląd i negocjowanie umów

Jakie będą twoje główne zadania w firmie Opsenio jak PMO?
• Opracowywanie i planowanie harmonogramów
• Weryfikacja arkuszy kalkulacyjnych z wycenami i rozliczeniami
• Kontrola pokrycia wymagań projektowych
• Przygotowanie i edycja notatek ze spotkań
• Weryfikacja diagramów i produktów
• Budowanie relacji w zespole wraz z przypisywaniem zadań oraz odpowiedzialności odpowiednim osobom
• Zarządzanie ryzykiem, zmianami, które mogą wystąpić w projekcie

Na jakie wynagrodzenie możesz liczyć?
Adekwatne do tego co wniesiesz do Opsenio. Każdego traktujemy indywidualnie i staramy się nie stosować sztywnych widełek płacowych.

Czym kusimy przyszłego PMO?
Atmosferą, której nie ma nigdzie indziej. Zespół Opsenio jest niepowtarzalny jak zakończenie projektu bez opóźnień oraz problemów. Raz przyjdziesz do nas do pracy i sam się przekonasz. Do tego oferujemy kilka benefitów w postaci:
• Karty Multisport
• Prywatnej opieki medycznej i gratisowych przeciwciał na COVID-19
• Lekcji angielskiego
• Kawy bez pakułów
• Imprez integracyjnych
• Programów premiowych
• Możliwością rozwoju osobistego w ramach szkoleń i budowy razem z nami prawdziwego IT.
Nie czekaj! Porozmawiajmy o pracy idealnej dla Ciebie!

Tomasz Srebrny

Development director

Autor marki Opsenio. Do jego odpowiedzialności należy aby za tą nazwą stał profesjonalizm potwierdzany przez zespół złożony z wybitnych specjalistów w branży tworzących wysokiej jakości rozwiązania. Mając na celu wysoką jakość produktu końcowego, zaprasza do współpracy najlepszych. Swoje doświadczenie z systemami informatycznymi zbierał na ścieżce od programisty przez konsultanta do architekta. Myśli abstrakcyjnie i szuka nieszablonowych rozwiązań proponując innowacje u naszych klientów. Chcąc dołączyć do nas na pewno na niego trafisz.

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy

Skontaktuj się z nami