Oferta pracy Analityk/Konsultant

30 kwietnia 2021

Zastanawiasz się, czy szukając pracy jako Analityk/Konsultant w firmie IT trafiłeś we właściwe miejsce? Przekonajmy się o tym razem!

Oferta pracy tylko i wyłącznie w kodzie, albo w arkuszach kalkulacyjnych, w mniejszym lub większym oderwaniu od rzeczywistości nie jest dla wszystkich. Czy widziałeś kiedyś z bliska transformator WN/SN albo sekcje odłącznikowe? Czy podczas pracy jako analityk lub konsultant planowałeś albo realizowałeś kiedyś plan wyłączeń? A co powiesz o kabinie maszynisty EZT albo prawdziwej linii produkcyjnej? Może logistyka albo nawet terminal kontenerowy? Jeśli tak, to jesteśmy na dobrej ścieżce do rozmów o współpracy. Jeśli nie, to możliwe, że z nami będziesz miał okazję.

Praca: Analityk/Konsultant – kogo szukamy?
Poszukujemy osoby na stanowisko Analityka/Konsultanta do wdrożeń systemów Enterprise Asset Management / IT Service Management implementowanych na podstawie IBM Maximo lub innych rozwiązań klasy Computerised Maintenance Management System a także oprogramowania dedykowanego. Współpracujemy z największymi firmami sektora energetycznego, gazowego, portowego, kolejowego, chemicznego, przemysłowego, finansowego, publicznego oraz przedsiębiorstwami świadczącymi usługi utrzymania ruchu. Realizujemy projekty w kraju oraz za granicą. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i pracuj jako Analityk/Konsultant przy nowoczesnych projektach!

Opsenio – dlaczego warto u nas pracować?
Zastanawiasz się, czy warto związać z Opsenio swoją karierę jako Analityk/Konsultant? Praca, która rozwija i dostarcza ambitnych wyzwań, to elementy naszego dnia codziennego. Świadczymy najwyższej klasy usługi skupiając się na potrzebach tych, którzy nam zaufali. Dlatego też stawiamy na budowanie bliskich relacji biznesowych ze wszystkimi klientami. Decydując się na pracę w Opsenio, będziesz reprezentować nasze wartości. Co jest dla nas szczególnie cenne? Kompleksowe adresowanie potrzeb klienta, wzajemna pomoc i logiczne myślenie. Jeżeli standardy korporacyjne na co dzień nie są dla Ciebie, odnajdziesz się w pracy jako Analityk/Konsultant w Opsenio bez najmniejszego problemu.
Praca jako Analityk/Konsultant w Opsenio – Wymagania
Nie ma co ukrywać, że współpracujemy z najlepszymi ludźmi. To naprawdę cieszy! Dlatego będziemy mieli kilka oczekiwań. Jeśli czujesz, że jakiegoś nie spełniasz albo masz z nim problem to nie zniechęcaj się – może warto o tym porozmawiać?
Po pierwsze: żeby pracować jako Analityk/Konsultant w Opsenio powinieneś mieć: „doświadczenie w branży wdrożeniowej systemów ERP / EAM / ITSM / CMMS / SCADA”. Dodajemy jednak na wstępie: jest to „mile widziane”.

Kandydat na stanowisko Analityka/Konsultanta powinien posiadać:

• Umiejętności miękkie i doświadczenie w pracy z klientem
• Obycie projektowe / znajomość branży wdrożeniowej
• Doświadczenie w obsłudze i/lub konfiguracji systemów klasy Enterprise
• Znajomość SQL w stopniu umożliwiającym swobodne pisanie podręcznych zapytań
• BPMN – znajomość standardu
• Umiejętność analitycznego myślenia i projektowania rozwiązań biznesowych
• UML – specjalizacja niewymagana
• Język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację lub wyższym 😊
• Język polski – wymagana swobodna komunikacja w mowie i piśmie oraz ciężkie poczucie humoru
• Biegła obsługa MS Excel
• Doświadczenie minimum 4 lata na podobnym stanowisku

Zależy Ci na pracy jako Analityk/Konsultant?

Dodatkowo możesz nas zaskoczyć pokazując:
– Znajomość Java, Python
– Certyfikat ITIL Foundation lub przynajmniej znajomość zagadnień
– Znajomość zagadnień związanych z integracjami za pomocą usług WebSerbice / REST API
– Obsługę SoapUI
– Doświadczenie w migracji danych / konfiguracji
– Znajomość serwera aplikacyjnego IBM WebSphere
– Znajomość baz danych MS SQL, IBM DB2, Oracle DB
– Zrozumienie dla pojęć mikroserwisy, „nie robić release w piątek”

Jakie otrzymasz zadania:

• Kontakt z klientem
• Projektowanie aplikacji I funkcjonalności
• Analiza biznesowa
• Tworzenie dokumentacji
• Konfigurowanie systemu
• Obsługa błędów
• Prowadzenie szkoleń

Na jakie wynagrodzenie możesz liczyć?
Adekwatne do tego co wniesiesz do Opsenio. Każdego traktujemy indywidualnie i staramy się nie stosować sztywnych widełek płacowych.
Czym kusimy przyszłego Analityka/Konsultanta?
Atmosferą, której nie ma nigdzie indziej. Zespół Opsenio jest niepowtarzalny jak SLA na poziomie 0 sekund. Raz przyjdziesz do nas do pracy i sam się przekonasz.

Do tego oferujemy kilka benefitów w postaci:
• Karty Multisport
• Prywatnej opieki medycznej i gratisowych przeciwciał na COVID-19
• Lekcji angielskiego
• Kawy bez pakułów
• Imprez integracyjnych
• Programów premiowych
• Możliwością rozwoju osobistego w ramach szkoleń i budowy razem z nami prawdziwego IT.

Nie czekaj! Porozmawiajmy o pracy idealnej dla Ciebie!

Tomasz Srebrny

Development director

Autor marki Opsenio. Do jego odpowiedzialności należy aby za tą nazwą stał profesjonalizm potwierdzany przez zespół złożony z wybitnych specjalistów w branży tworzących wysokiej jakości rozwiązania. Mając na celu wysoką jakość produktu końcowego, zaprasza do współpracy najlepszych. Swoje doświadczenie z systemami informatycznymi zbierał na ścieżce od programisty przez konsultanta do architekta. Myśli abstrakcyjnie i szuka nieszablonowych rozwiązań proponując innowacje u naszych klientów. Chcąc dołączyć do nas na pewno na niego trafisz.

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy

Skontaktuj się z nami