OPSENIO DOŁĄCZA DO GRUPY VETASI

OPSENIO DOŁĄCZA DO GRUPY VETASI

13 maja 2019

Opsenio Sp. z o.o. dołączyło do Grupy Vetasi, tym samym obie firmy nawiązały strategiczną współpracę, sformalizowaną poprzez bezpośrednią inwestycję w zakup udziałów. Opsenio Sp. z o.o. pozostaje niezależną firmą, z własną strategią rozwoju.

„Cieszę się, że nawiązaliśmy formalną współpracę z Opsenio, z którym od półtora roku pracujemy przy realizacji wspólnych projektów i bardzo cenimy sobie wysoki profesjonalizm całego zespołu. Aktualnie, bazując na synergii pomiędzy obydwoma firmami, możemy wspólnie osiągać jeszcze więcej”– powiedział Jarosław Łukasiewicz, Prezes Vetasi Sp. z o.o. i nowy udziałowiec Opsenio Sp. o.o.

Celem współpracy jest dywersyfikacja działalności Opsenio na inne obszary/technologie oraz umocnienie i rozwój nowych, rozwijanych wspólnie, produktów Grupy Vetasi.

„Nasza współpraca z Vetasi oferuje obu stronom szansę na rozwój nowych produktów i usług oraz ich wspólne wprowadzanie na rynki międzynarodowe. Jestesmy już w trakcie opracowywania nowych rozwiązań i technologii, takich jak dedykowane rozwiązanie mobilne dla Maximo oparte na systemie operacyjnym Android i Websphere. Cieszymy się, że będziemy mieć możliwość wprowadzenia ich na rynek krajowy i zagraniczny.” – powiedział Jakub Rumian, Prezes Zarządu i współzałożyciel Opsenio Sp. z o.o.

VETASI Group – firma konsultingowa posiadająca biura w Wielkiej Brytanii,RPA, Polsce, Hiszpanii i Australii, koncentrująca się na rozwiązaniach EAM/ISM firmy IBM.

Jakub Rumian

Managing director

Doświadczony praktyk z kompleksową wiedzą na temat zaawansowanych rozwiązań klasy EAM i ITSM oraz realizacji projektów informatycznych. Planuje strategie, wskazuje właściwe kierunki i nadzoruje działanie organizacji. Jest jedną z osób, dzięki której Opsenio wspiera rozwój biznesu klientów na całym świecie. To niezwykle skrupulatny manager z nieskończonymi pokładami energii. Za każdym razem gdy odwiedzasz nasze stanowisko na targach, możesz być pewny, że kręci się gdzieś w pobliżu.

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy

Skontaktuj się z nami

https://vetasi.com

OPSENIO Sp. z o.o. – spółka założona w 2017r., specjalizująca się w usługach informatycznych i konsultingowych w zakresie rozwiązań EAM, ITSM, IoT, aplikacji mobilnych oraz rozwiązań dedykowanych.