Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne – stwórz z nami dedykowane aplikacje mobilne, które usprawnią zarządzanie twoim biznesem. Szczegółowa analiza celów oraz stabilnie działający produkt to podstawowy wyznacznik skuteczności naszych działań. Wejdź do świata personalizowanych aplikacji mobilnych!

Aplikacje mobilne – rozwiązanie na miarę współczesności

Istotnym elementem otaczającego nas świata są urządzenia mobilne (smartfony, telefony, tablety, palmtopy, PDA, itd.). Aplikacje mobilne dają możliwość profesjonalnej pracy na tych urządzeniach. Aby można je było efektywnie wykorzystywać w biznesie, powinny cechować się dobrze przemyślaną strukturą. Aplikacje mobilne powinna charakteryzować łatwość obsługi, odpowiedni interfejs użytkownika, możliwość pracy w dowolnym miejscu i dowolnych warunkach, komunikacja z rozwiązaniami stacjonarnymi, wykorzystanie możliwości urządzeń mobilnych (np. skanowanie kodów QR, RFID, itd.), łatwość dystrybucji i aktualizacji.
Firma Opsenio koncentruje się na aplikacjach mobilnych wspierających działania biznesowe przedsiębiorstw. Tego typu aplikacje dedykowane są do następujących obszarów:

  • Umożliwienie pracy osobom działającym w terenie (np. sprzedawcom, kurierom, kierowcom, brygadom serwisowym),
  • Umożliwienie pracy osobom często przemieszczających się na terenie firmy (np. magazynierom, serwisantom, itd.),
  • Umożliwienie klientom i dostawcom komunikacji z firmą.

Aplikacje mobilne – dlaczego warto?

Tworząc aplikacje mobilne dostarczamy gotowe narzędzia znanych producentów oraz samodzielnie projektujemy rozwiązania zarówno na urządzenia z systemem Android jak i iOS. Dostarczane w ten sposób funkcjonalności aplikacji mobilnych integrujemy z już istniejącymi systemami posiadanymi przez naszych klientów (ERP, CRM, EAM, CMMS, itd.). Nasze aplikacje mobilne mogą pracować w trybie online (w czasie rzeczywistym) i offline (za pomocą wbudowanej bazy danych).
Aplikacje mobilne tworzone w Opsenio to rozwiązania, które optymalizują i wspierają wewnętrzne i zewnętrzne procesy firm. Optymalizacja może dotyczyć działalności z zakresu sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej. Dzięki temu Klienci mają nieustanny dostęp do informacji na temat oferty, zamówień, zgłoszeń, umów, reklamacji, itp. To jednak nie wszystko! Nasze aplikacje mobilne mogą być wykorzystywane jako doskonałe narzędzia do komunikacji w zakresie realizacji bieżącej działalności firm. Szybki dostęp do danych oraz komunikacja w czasie rzeczywistym to elementy, które realnie wpływają na zwiększenie efektywności procesów biznesowych.

Aplikacje mobilne – korzyści dla KlientówAplikacje mobilne – korzyści dla Pracowników i Firm
Nieograniczony dostęp do informacji, 24h/7Wsparcie w planowaniu konkretnych prac i tras
Możliwość realizacji wielu operacji o dowolnej porzeWzrost efektywności działań w terenie poprzez szybkie dostarczanie niezbędnych danych
Znaczne skrócenie czasu obsługi klientaLepsza priorytetyzacja prac w związku z eliminacją dokumentów w formie papierowej
Szybszy czas realizacji prac oraz bardziej szczegółowa dokumentacja z ich przebieguWzrost efektywności wymiany informacji między pracownikami i poszczególnymi działami firmy
Lepsze monitorowanie efektów prowadzonych działańDuże wsparcie dla osób pracujących w terenie

Wykorzystanie aplikacji mobilnych to realne usprawnienie procesów biznesowych w firmie. Dlaczego? Ponad 77% społeczeństwa wykorzystuje telefony komórkowe a 78% posiadaczy telefonów komórkowych wykorzystuje je w obszarze zakupów i obsługi posprzedażnej. To jednak nie koniec danych procentowych: 73% posiadaczy telefonów komórkowych twierdzi, że podjęło zakupowe dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnych i najważniejsze: 90% czasu wykorzystania telefonów komórkowych przeznaczane jest na używanie aplikacji mobilnych.

Należy również podkreślić, że Opsenio jest autoryzowanym partnerem firmy Zebra, czołowego dostawcy urządzeń i rozwiązań mobilnych. Dostarczamy zarówno urządzenia mobilne firmy Zebra, oprogramowanie mobilne działające na tych urządzeniach oraz urządzeniach innych producentów.

Michał Bogus

Android team lead

Koneser ergonomii urządzeń oraz ekspert z dużym doświadczeniem w realizacji projektów mobilnych. Posiadając potężne zaplecze technologiczne, przewodniczy zespołowi aplikacji mobilnych oraz osobiście nadzoruje architekturę oprogramowania. Jego wyrafinowane działania przekładają się na wysokiej jakości aplikacje oraz otwarcie nowych ścieżek optymalizacji u naszych klientów i partnerów biznesowych. Chętnie dzieli się swoją specjalistyczną wiedzą jako wykładowca języków programowania oraz inżynierii rozwiązań.

Wyceń projekt

Chętnie odpowiemy

Poproś o spersonalizowaną prezentację (po uprzednim przesłaniu informacji na temat Twojej firmy).

Skontaktuj się z nami

Warto zapamiętać

Aplikacje mobilne umożliwiają użytkownikom łatwy dostęp do informacji, usług, procesów, których potrzebują w czasie rzeczywistym. Dzięki błyskawicznej możliwości raportowania i dostępu do szczegółowych danych analitycznych prowadzą do zwiększenia produktywności aż o 20-40%.